Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sestavy jaro 10/11

25. 4. 2011

        

 Olbramice - Vel.Albrechtice B   0 : 0 

   

Herda Michal  

 

Bala Václav   

 Šimůnek Jakub              Nohel Petr             Nevrlý Marek       

 

 Kalina Marek      Borski Lukáš         Čáň David        Eršil Svatopluk

   Volný Matěj              Zbořil Petr

 


 

                                           

 

 Děrné - Olbramice   9 : 0 

   

Herda Michal  

 

Borski Lukáš   

 Šimůnek Jakub              Nohel Petr             Nevrlý Marek       

 

 Kalina Marek      Šorf Daniel         Bala Václav         Šablatura Petr

   Onderek Tomáš              Zbořil Petr

 

Střídání : 60.Onderek Tomáš (Volný Matěj),70.Nevrlý Marek (Eršil Svatopluk)


 

                       

 

 Olbramice - Heřmanice   3 : 1 (Šorf D.2,Čáň )

 

Herda Michal  

 

Borski Lukáš   

 Bala Václav                     Nohel Petr             Šablatura Petr       

 

 Zbořil Michal       Šorf Daniel         Čáň David         Hindulák Jan

   Šorf Petr              Zbořil Petr

 

Střídání : 65.Zbořil Michal (Kalina Marek),65.Šorf Petr (Šimůnek Jakub),72.Šablatůra Petr (Nevrlý Marek)


                     

 

                     

 

 Bravantice - Olbramice   1 : 6 (Zbořil P.4,Hindulák 2)

 

Herda Michal  

 

Borski Lukáš   

 Bala Václav                     Nohel Petr             Šimůnek Jakub       

 

 Zbořil Michal       Šorf Daniel         Čáň David (40.ČK)     Hindulák Jan

   Šorf Petr              Zbořil Petr

 

Střídání : 65.Hindulák Jan (Kalina Marek),75.Šorf Petr (Onderek Tomáš),82.Zbořil Michal(Nevrlý Marek)


                     

 

 Olbramice - Lubojaty   5 : 1 (Zbořil P.2,Hindulák 2,Šorf D.)

 

Herda Michal  

 

Borski Lukáš   

 Bala Václav                     Nohel Petr             Šimůnek Jakub       

 

 Zbořil Michal         Šorf Daniel         Čáň David        Kalina Marek

   Hindulák Jan              Zbořil Petr

 

Střídání : 65.Zbořil Michal (Pačka Jan),75.Hindulák Jan (Nevrlý Marek),82.Kalina Marek(Eršil Svatopluk)


 

                     

 

 Odry B - Olbramice   2 : 1 (Zbořil P.)

 

Herda Michal  

 

Borski Lukáš   

 Bala Václav                      Nohel Petr                Zbořil Michal        

 

Hindulák Jan           Šorf Daniel         Čáň David          Onderek Tomáš

                                   Šorf Petr              Zbořil Petr

 

Střídání : 60.Šorf Petr (Kovařík Lukáš)

                           

   

 

 Olbramice - Fulnek   1 : 3 (vlastní)

 

Herda Michal  

 

Borski Lukáš   

 Šimůnek Jakub                      Nohel Petr                   Šablatura Petr        

 

Kalina Marek              Šorf Daniel         Čáň David           Hindulák Jan

 

                                   Onderek Tomáš              Zbořil Petr

 

Střídání : 53.Hindulák Jan (Zbořil Michal),68.Onderek Tomáš (Volný Matěj)

 


 

 

Mankovice - Olbramice   1 : 1 (Šorf D.)

 

 

Herda Michal  

 

Borski Lukáš   

         Bala Václav              Nohel Petr             Šimůnek Jakub       

 

Hindulák Jan            Šorf Daniel         Čáň David        Onderek Tomáš

                                              

                                            Šorf Petr     Zbořil Petr

 

Střídání : 55.Šorf Petr (Šablatura Petr),66.Onderek Tomáš (Volný Matěj)

 

 

 
 

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA