Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sestavy 2013/2014

21. 8. 2013

JARO 2014:                           

 

Petřvald B - Olbramice

Lazy

Zbořil M. Škopek Eltner  Vysocký

Hurník Onderek Šorf Homola 

Kozelský Zbořil P.

strídani: Boro, Ditrich, Vaněk A. Vaněk J.

Olbramice - Skotnice B

Bernády

Šmoldas Nohel Eltner Škopek

Homola Vaněk Šorf D. Vysocký

Kozelský Šorf P.

 

Olbramice - Tísek B

Bernády

Šmoldas Nohel Škopek Zbořil M.

Illík Vaněk Homola Kalina

Kozelský Zbořil P

střídání: Šorf P za Illík, Eltner za Kozelský,  Dittrich za Zbořil M.

 

Nová Horka - Olbramice

(Michal)

Dittrich Vaněk Illík

(Vilém) Ctibůrek Šorf D. Homola

(Roman) Kozelský

Bílov - Olbramice

Šmoldas

Eltner    Nohel   Škopek   Vysocký

Homola Vaněk Šorf D. Illík

Kozelský   Šorf P.

Olbramice - Příbor

Šmoldas

Zbořil M.   Nohel   Škopek   Vysocký

Illík   Šorf D.   Vaněk   Homola

Šorf P.   Kozelský

střídání: Kalina za Zbořil

 

Bravantice - Olbramice

Bernády

Šorf D.   Eltner   Nohel   Zbořil M.

Onderek   Zbořil P.   Škopek   Homola

Kozelský   Šorf P.

střídání:  Vaněk za Eltner

 

 

 

Olbramice - Sedlnice

Bernády

                                                             Dittrich Nohel Škopek Zbořil M.

                                                              Homola Šorf P. Šorf D. Illík

                                                                         Zbořil P. Onderek    

střídání: Vaněk za Dittrich, Eltner za Šorf P.,Kozelský za Illík

 

Zbyslavice - Olbramice

                                                                          Bernády

                                       Vaněk             Nohel                Škopek             Vysocký

                                      Homola           Zbořil P.             Šorf D.               Illík

                                                               Kozelský           Onderek

střídání: Zbořil M. za Kozelský, Dittrich za Homola, Eltner za Vysocký

 

 

 

 

 Podzim 2013/2014

 Sedlnice - Olbramice 2:0

 

 

Herda Michal

 

Eltner Jakub

Borski Lukáš                   Rybárik Jiří                     Zbořil Michal

 

Vaněk Aleš      Šorf Daniel(c)      Ctibůrek Marek        Vysocký Martin

Dittrich René             Homola Jan

 

Střídání : 65.Zbořil Michal ( Ožana Kamil )

 

 

 

 

 

 Skotnice B/Mošnov - Olbramice  1:2

 ( Zbořil P. 2 )

 

  Šmoldas Libor

 

 Eltner Jakub 

 Borski Lukáš                  Rybárik Jiří            Zbořil Michal       

 

 Homola Jan     Šorf Daniel ( c )       Ctibůrek Marek      Vysocký Martin

 

Zbořil Petr         Dittrich René

 

Střídání : 75.Homola Jan ( Vaněk Aleš )

 

 Olbramice - Bravantice  0:4

 

  Herda Michal

 

 Zbořil Petr

 Eltner Jakub                     Rybárik Jiří                Dittrich René     

 

 Borski Lukáš             Vaněk Aleš      Šorf Daniel( c )          Vysocký Martin

 

   Ožana Kamil            Homola Jan

 

Střídání : 10.Zbořil Petr ( Hurník Václav )

 

 Olbramice - Zbyslavice  1:2

 

  Šmoldas Libor

 

 Škopek Daniel

 Borski Lukáš                      Nohel Petr               Dittrich René     

 

 Koval Matěj                  Vaněk Aleš ( c )             Vysocký Martin

 

Šorf Petr                Rybárik Jiří            Homola Jan

 

Střídání : 40.Šorf Petr ( Eltner Jakub ) , 65.Homola Jan ( Ožana Kamil )

 

 Příbor - Olbramice 5:0

 

  Herda Michal

 

 Škopek Daniel

 Koval Matěj                      Nohel Petr           Zbořil Michal      

Vaněk Aleš            Rybárik Jiří

 Borski Lukáš                  Šorf Daniel ( c )            Vysocký Martin

 

 Zbořil Petr

 

Střídání : 55.Šorf Daniel ( Homola Jan ) , 60.Rybárik Jiří ( Dittrich René ) , 70.Zbořil Michal ( Eltner Jakub ) 80.Zbořil Petr ( Ožana Kamil )

 

 Olbramice - Petřvald n.M. B  0:1

 

  Herda Michal

 

 Škopek Daniel

 Borski Lukáš                      Vaněk Aleš            Šablatura Petr      

 

 Koval Matěj     Šorf Daniel ( c )       Ctibůrek Marek      Vysocký Martin

 

Šorf Petr         Rybárik Jiří

 

Střídání : 55.Šablatura Petr ( Dittrich René ) , 70.Koval Matěj ( Eltner Jakub )

 

 Olbramice - Bílov  6:0

 ( góly : Vaněk,Škopek,Borski,Vysocký,Koval,Šorf D. )

  Herda Michal

 

 Škopek Daniel

 Borski Lukáš                    Nohel Petr           Šorf Daniel ( c )      

 

 Koval Matěj       Vaněk Aleš         Ctibůrek Marek        Vysocký Martin

 

Šorf Petr         Rybárik Jiří

 

Střídání : 65.Ctibůrek Marek ( Ožana Ozzy )

 

 Olbramice - Nová Horka  4:1

 ( góly : Zbořil P.2 , Borski , Vysocký  )

  Kovařík Lukáš

 

 Škopek Daniel

 Zbořil Michal                    Nohel Petr               Dittrich René     

 

 Šorf Daniel ( c )      Vaněk Aleš         Ctibůrek Marek        Vysocký Martin

 

Borski Lukáš          Zbořil Petr

 

Střídání : 55.Ctibůrek Marek ( Koval Matěj ) , 65.Dittrich René ( Eltner Jakub , 75.Homola Jan ( Zbořil Michal )

 

  

 Tísek B ( Lubojaty ) - Olbramice  2:2

 ( góly : Škopek , Rybárik )

  Šmoldas Libor

 

 Škopek Daniel

 Zbořil Michal                    Nohel Petr               Dittrich René     

 

 Šorf Daniel ( c )      Vaněk Aleš         Ctibůrek Marek        Vysocký Martin

 

Borski Lukáš          Rybárik Jiří

 

Střídání : 55.Dittrich René( Kovařík Lukáš )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA