Jdi na obsah Jdi na menu
 

15. 8. 2009

Jaro 2009/2010

 

 

 

 Olbramice - Bílov   10 : 1

 

Kopečný Martin   

Bylík Zbyněk   

 Zbořil Michal                                 Nohel Petr                        Šimůnek Jakub       

 

Kalina Marek                Šoltys Jakub             Zbořil Petr                Šorf Daniel

 

                                   Onderek Tomáš              Borski Lukáš

Střídání : 65.Onderek Tomáš (Eršil Svatopluk)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 Olbramice - Pustějov   2 : 3

 

Kopečný Martin  

Borski Lukáš   

 Zbořil Michal                                 Nohel Petr                        Šimůnek Jakub       

 

Slečka Tomáš                    Bylík Zbyněk         Zbořil Petr                Kalina Marek

 

                                   Onderek Tomáš              Eršil Svaopluk

Střídání : 45.Eršil Svatopluk (Hindulák Jan)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Hájek a synové B - Olbramice   4 : 3

 

Kopečný Martin 

Borski Lukáš (c)

 Hindulák Jan                                 Nohel Petr                      Šimůnek Jakub       

 

Slečka Tomáš                    Šoltys Jakub(čk)          Šorf Daniel                 Zbořil Michal

 

                                   Onderek Tomáš              Zbořil Petr

Střídání : 55.Hindulák Jan (Eršil Svatopluk)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 Bravantice - Olbramice   0 : 1

 

Kopečný Michal   

Borski Lukáš (c)

 Hindulák Jan                                 Nohel Petr                      Šimůnek Jakub       

 

Slečka Tomáš                    Šoltys Jakub          Šorf Daniel                 Kalina Marek

 

                                   Onderek Tomáš              Zbořil Petr

Střídání : 45.Zbořil Petr (Vachuš Petr) 55.Hindulák Jan (Zbořil Michal) 65.Slečka Tomáš (Šorf Petr)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 Kravín - Olbramice   8 : 1

 

Herda Michal   

Borski Lukáš

 Hindulák Jan                                 Nohel Petr (c)                     Šimůnek Jakub       

 

Bala Václav                    Šoltys Jakub          Bilík Zbyněk                 Šorf Daniel

 

                                   Onderek Tomáš              Zbořil Petr

Střídání : 45.Onderek Tomáš (Slečka Tomáš) 45.Bala Václav (Eršil Svatopluk) 60.Zbořil Petr (Šorf Petr)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 Olbramice - Stachovice   1 : 6

 

Kopečný Martin   

Borski Lukáš

 Zbořil Michal                                 Nohel Petr                      Šimůnek Jakub       

 

Hindulák Jan                    Zbořil Petr           Šorf Daniel (c)                Kalina Marek

 

                                   Onderek Tomáš              Slečka Tomáš

Střídání : 45.Onderek Tomáš (Bala Václav) 65.Hindulák Jan (Vachuš Petr) 80.Slečka Tomáš (Eršil Svatopluk)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Olbramice - Vrchy   5 : 0

 

Kopečný Martin   

Borski Lukáš

 Zbořil Michal                                 Nohel Petr                      Šimůnek Jakub       

 

Zbořil Petr              Bilík Zbyněk          Šorf Daniel (c)              Kalina Marek

 

                                   Onderek Tomáš              Slečka Tomáš

Střídání : 60.Šimůnek Jakub (Hindulák Jan) 70.Kalina Marek (Vachuš Petr) 80.Onderek Tomáš (Bala Václav)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mankovice - Olbramice   2 : 1

 

Anlauf Roman   

Borski Lukáš

     Šimůnek Jakub                     Nohel Petr                      Zbořil Michal       

 

Kalina Marek         Bilík Zbyněk         Šorf Daniel (c)            Vachuš Petr

 

                                   Onderek Tomáš              Slečka Tomáš

Střídání : 50.Vachuš Petr (Zbořil Petr) 70.Zbořil Michal (Kopečný Martin)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Odry B - Olbramice   1 : 2

 

Kopečný Martin   

Borski Lukáš

     Šimůnek Jakub                     Zbořil Michal                      Hindulák Jan       

 

Kalina Marek         Šoltys Jakub         Šorf Daniel (c)            Zbořil Petr

 

                                   Onderek Tomáš              Slečka Tomáš

 

 

Podzim 2009/2010

Heřmanice - Olbramice   2 : 2

 

Kopečný Martin   

Borski Lukáš

     Šimůnek Jakub                     Nohel Petr              Vantuch Drahomír       

 

Hindulák Jan            Bala Václav         Šorf Daniel (c)       Teichmann Jiří

 

                                     Zbořil Petr             Tomáš Slečka

Střídání : 45.Šimůnek Jakub (Kalina Marek) 45.Vantuch Drahomír (Zbořil Michal) 70.Zbořil Petr  (Šoltys Jakub )

...............................................................................................................................

Bílov - Olbramice    0 : 4

 

Kopečný Michal   

Bilík Zbyněk

 Šimůnek Jakub                       Nohel Petr (c)                    Borski Lukáš       

 

 Hindulák Jan             Bala Václav          Zbořil Petr         Vantuch Drahomír

 

                                                      Šorf Petr             Tomáš Slečka

Střídání : 65.Šorf Petr ( Literák david ) 75.Hindulák Jan (Neruda Petr)

.......................................................................................................................................

Olbramice - Hájek a synové B(Jakubčovice)    5 : 2

 

Kopečný Michal   

Bilík Zbyněk

 Šimůnek Jakub                     Nohel Petr                    Borski Lukáš       

 

 Pačka Jan                   Bala Václav          Šorf Daniel (c)              Teichmann Jiří

 

                                                Zbořil Petr             Tomáš Slečka

Střídání : 45.Pačka Jan ( Vantuch Drahomír ) 45.Bala Václav (Piaček Jan)

70.Zbořil Petr (Šorf Petr)

.......................................................................................................................................

Stachovice - Olbramice   3 : 0

 

Kopečný Martin   

Borski Lukáš

     Šimůnek Jakub                        Nohel Petr                           Literák David       

 

Kalina Marek            Zbořil Petr         Šorf Daniel (c)       Teichmann Jiří

 

                                                 Šorf Petr             Tomáš Slečka

Střídání : 45.Šorf Petr (Peschel Adam) 55.Zbořil Petr  (Piaček Jan )

...............................................................................................................................

Vrchy - Olbramice   2 : 2

 

Kopečný Martin   

Bilík Zbyněk

     Šimůnek Jakub                     Nohel Petr                           Borski Lukáš       

 

Pačka Jan            Hindulák Jan         Šorf Daniel (c)       Teichmann Jiří

 

                                                  Šorf Petr             Tomáš Slečka

Střídání : 40.Hindulák Jan(Kalina Marek) 50.Pačka Jan (Vantuch Drahomír )

...............................................................................................................................

Olbramice - Mankovice    0 : 1

 

Herda Michal   

Bilík Zbyněk

     Borski Lukáš                   Šimůnek Jakub                  Literák David       

 

Bala Václav                      Piaček Jan          Šorf Daniel (c)                 Pačka Jan

 

                                                  Šorf Petr             Tomáš Slečka

Střídání : 60.Šorf Petr ( Hindulák Jan ) 75.Borski Lukáš (Neruda Petr)

.......................................................................................................................................

Děrné - Olbramice   5 : 2

 

Kopečný Martin   

Zbořil Michal

     Vantuch Drahomír                     Nohel Petr                           Borski Lukáš       

 

Kovařík Lukáš        Šimůnek Jakub         Šorf Daniel (c)            Pačka Jan

 

                                                   Hindulák Jan             Tomáš Slečka

Střídání : 45.Zbořil Michal(Literák David) 50.Kovařík Lukáš (Eršil Svatopluk ) 78.Pačka Jan (Neruda Petr)

...............................................................................................................................

Olbramice - Odry B   4 : 1

 

Kopečný Martin   

Zbořil Michal

     Literák David                     Šimůnek Jakub                  Borski Lukáš       

 

Kalina Marek(14.čk)         Zbořil Petr         Šorf Daniel (c)            Pačka Jan

 

                                                   Kovařík Lukáš             Tomáš Slečka

Střídání : 70.Literák David ( Eršil Svatopluk ) 78.Pačka Jan (Neruda Petr)

.......................................................................................................................................

 

Pustějov - Olbramice    4 : 2

 

Herda Michal   

Zbořil Michal

     Drahomír Vantuch                      "Nohel Petr"                         Šimůnek Jakub       

 

Kalina Marek                      Piaček Jan          Šorf Daniel (c)                 Borski Lukáš

 

                                                   Zbořil Petr             Tomáš Slečka

Střídání : 60.Tomáš Slečka ( Hindulák Jan ) 70.Kalina Marek (Šorf Petr)

.......................................................................................................................................

Olbramice - Bravantice    3 : 1

 

Herda Michal   

Bilík Zbyněk

     Drahomír Vantuch                   Nohel Petr (c)                      Zbořil Michal           

 

Kalina Marek                  Honza Piaček          Šimůnek Jakub             Borski Lukáš

 

    Zbořil Petr             Tomáš Slečka

 

Střídání : 55.Tomáš Slečka ( Šorf Petr ) 60.Borski Lukáš (Pačka Jan)

 

 

 

 
 

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA